O NAS

Edukacja i rozwój

Fundacja Kształcenia Medycznego rozpoczęła swoją działalność w maju 2012 roku.

Od samego początku tworzą ją ludzie pełni pasji, zaangażowani w misję dalszego edukowania i rozwoju. Ludzie, którzy chcą dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do tworzenie kreatywnej przestrzeni dla edukacji, nieustannie poszukujący ciekawych form przekazu, aby propagować naukę w jej najciekawszej postaci.


Sprawozdania z działalności fundacji FKM

Fundacja Kształcenia Medycznego realizuje swoje cele na wiele sposobów.

Obok działalności obserwacyjnej i analitycznej organizacja została powołana w celu wspierania rozwoju lekarzy szczególnie poprzez rozpowszechnianie oraz zwiększenie dostępności do wiedzy, integracji środowiska lekarzy oraz podejmowanie i wspieranie działań w zakresie upowszechniania profilaktyki zdrowotnej.

  • Wspólnie rozmawiamy!
  • Wspólnie się rozwijamy!
  • Wspólnie kreujemy przyszłość!

dr hab. med.

BARTŁOMIEJ GUZIK

dr med.

MAREK ANDRES

Zarząd fundacji

Fundacja powstała by łączyć nasze siły, pasję, wiedzę i doświadczenie. Tworzymy tu programy, które mają na celu budowanie pomostów pomiędzy wieloletnim doświadczeniem, zdobywaniem wiedzy i wspieraniem lekarzy w rozwoju.

Naszym nadrzędnym celem jest integracja, dzielenie się doświadczeniami w celu rozwoju zawodowego oraz zwiększenie dostępności do wiedzy medycznej.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.